Profesori de specialitate

Nume profesor Specialitate Grad
Andronache Alexandru Desen Grad II
Barbu Ionuț-Theodor Pictură Grad I
Breza Corneliu Bogdan Elemente de perspectivă Definitivat
Budulan Rozalia-Maria Pictură Grad I
Câmpeanu Dinu Studiu formelor și al volumului Grad II
Chifu Vasilica Desen Grad I
Chioibaș Ilie Pictură Grad I
Chioibaș Mariea Grafică Grad I
Chisovsky Dan-Sorin Desen animat Grad I
Ciofîrlă Anca-Maria Modelaj Grad II
Cojocaru Trandafira Studiul corpului si al figurii umane în volum Grad I
Coltofean Teodora Pictură de șevalet Grad I
Conț Adriana Crochiuri Definitivat
Cristina Horia Studiul formelor și al desenului Grad I
Cubassa Eugen Modelaj Grad I
Cubassa Minerva Ceramică Grad I
Curcan Adrian Studiul corpului si al figurii umane în volum Grad I
Dragomirescu Victoria-Ileana Pictură Grad II
Georgescu Andrei Cezar Desen Definitivat
Gheorghiță Dragoș-Caragiu Design Grad I
Ghiață Niculai Modelaj Grad I
Grigoruță Constantin Design Grad I
Gurjii Dumitru P.C.I. Debutant
Harabagiu Adalgiza Modelaj Definitivat
Iacob Bogdan Modelaj Grad II
Isar May-Oana Design textil Grad I
Kiss Emilia Studiul compoziției Debutant
Kovacs Gavril Grafică Grad II
Ladea Ioan Studiu formelor și al volumului Grad II
Manea Felicia Pictură Grad I
Manole Ilinca Elena Modă Grad II
Mențeanu Andrei Scenografie Grad II
Mihăilescu Emil Florian Arte momumentale Grad I
Mocanu Florin Studiul formelor și al culorii Grad I
Moșteanu Despina Studiul formelor și al culorii Grad I
Năstasă-Georgescu Andreea Restaurare Grad I
Nedelea Cristina Istoria artei Definitivat
Nistoroiu Miltiade-Constantin Studiul formelor și al culorii Grad I
Nițescu Traian Constantin Studiul compoziției Debutant
Panțu Bogdan-Luchian Istoria artei Grad I
Paraschivescu Carmen-Ileana Grafică Grad II
Pentelescu Cristian-Ioan Sculptură Grad I
Perianu Vlad-Dan Studiul formelor și al desenului Grad I
Petrescu Cristina T.I.C. și P.C.I. Grad I
Radu Nicoleta P.C.I. Grad I
Ridichie Constantin Laurențiu Culoare Definitivat
Roșu Doina Teodora P.C.I. Definitivat
Streinu Ioana-Lavinia Studiul formelor și al culorii Grad I
Tache Corneliu Modelaj Grad I
Teodorescu Ionel Bogdan Educație plastică Definitivat
Tepșan Carmen Studiul corpului si al figurii umane în volum Grad I
Todoran Mihaela Studiul formelor și al culorii Grad I
Tomșăneanu Mihail-Viorel Ceramică Grad I
Vlădoiu Ioan Perspectivă Grad II

Profesori de cultură generală

Nume profesor Specialitate Grad
Andrei Tania Geografie Grad I
Bădău Magda-Nicoleta Educație muzicală Grad II
Bădescu Oana-Cristina Limba engleză Definitivat
Bobîltiu Gheorghe Alin Educație fizică și sport Grad II
Burcea Mihaela Nina Limba franceză Definitivat
Canache Adrian Istorie Debutant
Chircor Mihaela-Mădălina Limba română Grad I
Crețu Lucica Religie Grad I
Drăgan Ion Matematică Grad I
Ghiață Elisabeta Istorie Grad II
Iliescu Gabriela Limba engleză Grad II
Ionescu Ștefan Sorin Matematică Grad I
Lala-Dușe Nicolița Matematică Grad I
Leța Doina Limba franceză Definitivat
Lotreanu Maria Violeta Geografie Definitivat
Marcvart Anca Educație tehnologică Grad I
Morariu Radu Logică și filosofie Grad II
Nedelcu Aura Gheorghița Chimie Grad I
Nica Elena Educație fizică și sport Grad I
Nicolae Anca-Roxana Limba romană Grad I
Pătlăgean Cătălina Liliana Tamara Limba franceză Definitivat
Petic Luminița Limba franceză Debutant
Petre Anton Fizică Grad I
Petrescu Eugenia Istorie Grad I
Pîslariu Steluța Adina Matematică Definitivat
Pitaru Adrian Fizică Debutant
Popescu Marina Corina Limba română Grad I
Ruse Ana Valentina Economie și educație antreprenorială Debutant
Săndulescu Roxana Limba română Grad II
Șerbănescu Ovidiu Gheorghe Biologie Grad I
Simion Raluca Maria Limba engleză Definitivat
Stan Ionică Liviu Educație fizică și sport Definitivat
Stănescu Ionela Matematică Grad II
Suștea Iuliana-Sica Limba latină Grad II
Teșu Andrei Religie Debutant
Truță Ileana Limba română Grad I
Vărzaru Livia Fizică Definitivat
Vedeș Răzvan Victorian Consilier psihopedagogic Definitivat
Velea Aurelian Geografie Grad I